Informacija

Ši sporto ir atokvėpio aikštelėje yra skirta visiems Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams,  mėgstantiems sportą ir poilsį gamtoje.

 

Dėl įvairių ir ilgalaikių pretenzijų bei ginčų su Rukeliškių g. 29 B, Vilniuje, gyventojais, sporto ir atokvėpio aikštelė 2014-12-04 Vilniaus miesto savivaldybės administracijos sutikimu buvo perkelta į naują vietą, Valakupių girininkijos 3 kvartalo 11 miško sklype.

 

Įrengus sporto aikštelę naujoje vietoje, pastebėta, jog pradėjo dingti sporto inventorius, o 2015-01-04 pastebėta, jog iš sporto aikštelės yra pavogta didžioji dalis sporto inventoriaus (štangos ir svarmenų komplektai), taip buvo padaryta beveik 1000 EUR žalą Vilniaus miestui.

 

VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ apie vagystę pranešė Vilniaus miesto savivaldybės administracijai dėl jos turto vagystės ir policijai, kuri pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

 

2015 m. vasario pabaigoje dalis sporto inventoriaus buvo rasta paslėpta miške, ne toli nuo sporto aikštelės teritorijos. Tokie veiksmai tik patvirtina, jog yra asmenų, kurie yra nusiteikę priešiškai sporto ir atokvėpio aikštelės atžvilgiu, nes jie siekė sutrikdyti sporto aikštelės veiklą bei visuomenės poreikį sportuoti gamtoje.

 

Po įvykdytos sporto inventoriaus vagystės VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ užsakė ir pagamino naujus sporto įrenginius, kurie bus sumontuoti sporto aikštelėje.

 

2015-02-19 VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę dėl leidimo įrengti vaizdo stebėjimo kameras sporto aikštelės teritorijoje. Vilniaus miesto savivaldybė 2015-03-03 pritarė sporto aikštelės įrangos atnaujinimui ir apsaugos įrengimui. Dėl to buvo pasirašyta apsaugos paslaugų teikimo sutartis su UAB „Mano sauga“, kuri įsipareigojo užtikrinti sporto aikštelės vaizdo stebėjimą bei reaguoti esant pasikėsinimui pasisavinti svetimą turtą ar kitoms įtartinoms situacijoms.

 

Gerbiamieji sporto ir atokvėpio aikštelės lankytojai prašome atsakingai ir rūpestingai naudotis sporto ir atokvėpio aikštele bei jos inventoriumi. Pastebėjus asmenis, kurie kėsinasi pasisavinti  sporto aikštelės įrangą ar sporto inventorių arba kitaip niokojant sporto inventorių, prašome nedelsiant kreiptis į policiją arba VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ direktorių Janą Špicą (tel. +370 69823849, el. paštas info@sportuoklauke.lt).

 

Asmenis palaikančius šią iniciatyvą ir siekį gerinti miestiečių gyvenamosios aplinkos kokybę, skatinti jų sveikos aplinkos bei sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo formavimo, prašome prisidėti prie sporto ir atokvėpio aikštelių plėtojimo Vilniaus mieste. VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ yra nevyriausybinė organizacija, įsteigta pilietinės visuomenės narių iniciatyva, kurios pagrindinis veiklos tikslas – propaguoti sveiką gyvenseną ir sportą gamtoje.  VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ planuoja ir toliau plėtoti sporto ir atokvėpio aikštelę bei įrengti naujus sporto įrenginius, apšvietimą, kuris yra būtinas tamsiu paros metu bei apsaugą. Todėl norėtume paprašyti, jog teikiant valstybinei mokesčių inspekcijai gyventojų pajamų mokesčių deklaracijas 2 % paramą skirtumėte VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ (kodas 303033898) sąskaitą banke: A/S Nr.: LT957044060007891472, AB SEB bankas, kodas: 70440).

 

PRIDEDAMA:

  1. VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ 2014-11-18 prašymo Vilniaus miesto savivaldybei dėl sporto aikštelės perkėlimo.
  2. Vilniaus miesto savivaldybės 2014-12-04 atsakymo kopija.
  3. VšĮ „SPORTUOK LAUKE“ 2015-02-19 prašymo Vilniaus miesto savivaldybei dėl sporto aikštelės įrangos atnaujinimo ir apsaugos įrengimo.
  4. Vilniaus miesto savivaldybės 2015-03-03 atsakymo kopija.

 

„INFORMUOJAME, kad nuo 2014 m. sausio 18 d. kiekvieną šeštadienį nuo 11 iki 12.30 val. visus sporto aikštelės lankytojus nemokamai konsultuos profesionalus sporto treneris (instruktorius) Paulius Velaikis (asmeniniu treneriu dirba nuo 1998 m.; DFKA (daugiafunkcinės kryžminės apkrovos) treniruočių sistemos autorius; funkcines treniruotes veda nuo 2008 m;  Paulius taip pat yra baigęs B. Weiderio kultūrizmo ir „fitneso“ koledžą (Ben Weiders College of Bodybuilding and Fitness) Sankt Peterburge, Rusijoje; turi diplomus su pagyrimu).

 

Užsiėmimų metu aikštelės lankytojai bus mokomi: – bendro fizinio pasirengimo; – lengvojo kultūrizmo (kūno rengybos, angl. „fitness“) pagrindų; – sąnarių mankštos; – tempimo pratimų; – racionalios mitybos ir taisyklingo maisto papildų vartojimo; – sveikos gyvensenos pradmenų. Taip pat treneris Paulius dalinsis įgyta sporto lauke patirtimi bei atsakinės į lankytojų užduodamus klausimus.

 

Iš anksto susitarus, galimos ir individualios treniruotės pagal suderintą sporto ir (ar) mitybos programą. Dėl individualių treniruočių kreipkitės į p. Janą Špicą: tel. +370 698 23849, el. p. j.shpitz@gmail.com. “